Нижньотеплівська сільська військова адміністрація

Щастинського району , Луганської області

Телефон

Командувач ОТУ «Північ» Дмитро Красильников провів пресбрифінг про ситуацію на лінії розмежування

23.02.2022

1Про ситуацію, що склалася біля лінії розмежування, безпековий стан та заходи, які вживаються для зміцнення обороноздатності держави, сьогодні, 22 лютого, на пресбрифінгу в облдержадміністрації доповів командувач ОТУ «Північ» Дмитро Красильников.

Передусім, він нагадав, що обстріли населених пунктів Луганщини російсько-окупаційними військами посилилися, починаючи з 17 лютого.

«Більшість цих обстрілів були здійснені або з населених пунктів з того боку лінії розмежування, або в безпосередній близькості до них. Вони намагалися спровокувати ЗСУ відкрити вогонь у відповідь, щоб потім ще й звинуватити в пошкодженні інфраструктури, – зазначив спікер. – Вогонь у відповідь нами відкривався, але у виключних випадках».

На жаль, за цей період три українських військовослужбовця загинули. З них один – на Світлодарському напрямку, двоє – на Бахмутському. Тільки за минулу добу загинуло двоє наших військових, а ще вісім були поранені.

«Ці втрати зробили бійців більш цілеспрямованими, зосередженими, умотивованими», – зазначив Дмитро Красильников.

Він поінформував, що війська РФ перебувають на кордоні з Україною як з північного, так і зі східного боку. Вони час від часу проводять демонстраційні дії – під’їжджають на відстань 2-3 км, проводять маневри та повертаються на місця. В деяких випадках техніка підходила на відстань менше 1 км. Всі ці заходи, підкреслив командувач ОТУ «Північ», спрямовані на залякування місцевого населення та підрозділів особового складу ЗСУ: «Ми знаємо, де розташовані російські війська і як озброєні  – тобто ЗСУ готові дати гідну відповідь».

«Ми бачимо, в якій формі в російських ЗМІ подається інформація щодо ураження об’єктів інфраструктури на підконтрольній українській владі території – нібито це українська армія відкривала вогонь по своїх мешканцях. Але водночас українська армія нібито організувала спробу наступу на Ростовську область тощо. Звісно, все це не відповідає дійсності», – додав спікер.

Він також звернувся до представників ЗМІ – надавати тільки перевірену інформацію, щоб жителі Луганщини по обидва боки лінії розмежування змогли її аналізувати, спростовувати фейки і заспокоюватися, та до населення – зберігати спокій і користуватися офіційними джерелами інформації.

За інформацією Луганської ОДА

Join Us Facebook
цнап л

Архіви

вца закон
луганська ода б р
щастинська рда б р
Facebook Pagelike Widget